چرا درآمد ارزی؟

درآمد توییچ
کسب درآمد از توییچ
ژوئن 21, 2021
سیستمهای انتقال ارز جهانی
سیستم‌های انتقال ارز جهانی
ژوئن 28, 2021

چرا درآمد ارزی؟

چرا درآمد ارزی

گرانی ارز و کاهش ارزش تومان بسیاری از مردم را به فکر کسب درآمد ارزی انداخت.راه‌های زیادی برای کسب درآمد ارزی وجود دارد که در هاب‌فار به آنها اشاره شده.در این نوشتار مزایا و معایب درآمد ارزی را بررسی می‌کنیم.

همزمان با بالارفتن نرخ ارز،عده زیادی به خرید آن روی آوردند.کسانی که با بازار ارز آشنایی داشتند به سوددهی رسیدند و افرادی که سوار بر موج به سمت آن رفتند دارایی خود را از دست دادند.به طور مشخص،منظور از کسب درآمد،این روش نیست بلکه به دست آوردن آن از روشهای مطمئنی است که سوددهی به همراه داشته باشد.در ادامه به مزایای کسب درآمد ارزی می‌پردازیم.

 • درآمد بیشتر:

  به دنبال نوسانات بازار،ارزش ارز نسبت به تومان بالارفت و همین امر باعث گرایش مردم به درآمدهای ارزی شد.پیش‌بینی‌ها حاکی از افزایش مجدد نرخ ارز در سالهای آینده است.بالطبع این امر باعث افزایش درآمد کسانی می‌شود که از این راه درآمدزایی می‌کنند.

 • دغدغه کمتر:

  بازهم پای افزایش نرخ ارز درمیان است!چراکه این امر باعث ثبات درآمد و درنتیجه دغدغه کمتر می‌شود.

 • صرفه‌جویی در وقت:

  بسیاری از مشاغل نیازمند صرف وقت بسیاری هستند اما کسب و کارهای ارزی نیاز به وقت بالایی ندارد و اغلب با وقت کمتر نتیجه بهتری حاصل می‌شود.

 • کمترین نیاز به سرمایه اولیه:

  اغلب کسب‌وکارها به سرمایه اولیه نیاز دارند اما راه‌هایی که شما را به درآمد ارزی می‌رسانند یا به سرمایه اولیه نیاز ندارند یا سرمایه اولیه آنها ناچیز است.

درآمد ارزی در ایران با مشکلاتی همراه است که اغلب به دلیل تحریمها به وجود آمده است.عدم اتصال به سیستمهای پرداخت بین‌المللی باعث شده تا افراد برای نقد کردن درآمدهای ارزی خود با مشکل مواجه شوند.البته صرافی‌های آنلاین تا حدی این مشکل را حل کرده‌اند اما بخشی از درآمد شما را به عنوان کارمزد از حساب شما کم می‌کنند

به‌طور کلی امروزه کسب درآمد ارزی یک راه مطمئن برای درآمدزایی است.اگر با راه و رسم آن آشنا باشید به راحتی می‌توانید ره صدساله را در چند هفته طی کنید و به درآمد خوبی برسید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *