کسب درآمد از بازی

کسب درآمد از یوتیوب
کسب درآمد از یوتیوب 
ژوئن 14, 2021
فریلنسرینگ و کسب درآمد
فریلنسرینگ و کسب درآمد
ژوئن 21, 2021

کسب درآمد از بازی

درآمد از طریق بازی

اگر یک گیمر هستید یا به بازی علاقه زیادی دارید با ما همراه باشید چون در این مقاله راه‌های کسب درآمد از طریق بازی را باهم بررسی خواهیم کرد.

برای عده زیادی از مردم این سوال وجود دارد که مگر از طریق بازی هم م‎ی‌توان پول درآورد؟جواب مثبت است به شرط آنکه راهش را بلد باشید.

 

درآمد از طریق بازی

گیم بلاگر شوید

یکی از این راه‌ها گیم بلاگر شدن است.در دنیای امروز که پر از فودبلاگر و بیوتی بلاگر است یک گیم‌بلاگر می‌تواند به طور تخصصی از طریق گیم به درآمد برسد.

کسب درآمد از طریق بازیهای اندرویدی

بازیهای اندرویدی می‌تواند شما را به درآمد برساند.البته این درآمد چندان چشمگیر نیست و به نوعی این نوع از بازیها بیشتر برای سرگرمی

ساخته شده‌اند

فروش اکانت بازی 

زمانی فروش اکانت بازی‌های پرطرفداری مانند کلش آف کلنز یا نظیر آنها روی بورس بود و افرادی که از این طریق به کسب درآمد رسیدند بعضا موفق هم بودند.فروش اکانت امروزه از طریق بازی‌هایی مانند پابجی ادامه دارد.این روش بیشتر روی اکانتهای لول بالا که بسیاری از محدودیتهای لول‌های پایینتر را ندارد بیشتر است.

فروش راهنمای بازی

اگر حقه‌ها و ترفندهای بازی را می‌شناسید بهتر است به فروش آن فکر کنید.افرادی که به طور حرفه‌ای بازی می‌کنند حاضرند برای دستیابی به مراحل بالاتر هزینه کنند و این ترفندها را بدست آورند.برای این کار می‌توانید در وبسایت خود بخشی برای فروش راهنمای بازی داشته باشید و آنها را به صورت متن یا ویدیو به فروش بگذارید.گیمرهای حرفه‌ای این راهنما را در یوتیوب خود به اشتراک می‌گذارند که این خود راهی برای کسب درآمد از طریق یوتیوب است.

تبلیغات

راه‌هایی که در بالا ذکر شد به طور مستقیم از بازی درآمدزایی می‌کنند.تبلیغات در خصوص بازی شما را از راه غیرمستقیم به درآمد می‌رساند.این تبلیغات می‌تواند به صورت بنر در دیگر سایت‌ها،محتوای ویدیویی،محتوای متنی یا معرفی بازی باشد.بیشتر گیمرهای حرفه‌ای برای معرفی یک بازی فقط آن را بازی می‌کنند!!

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *