کسب درآمد از توییچ

نقد کردن درآمد ارزی
ژوئن 21, 2021
چرا درآمد ارزی
چرا درآمد ارزی؟
ژوئن 28, 2021

کسب درآمد از توییچ

درآمد توییچ

توییچ چیست؟

توییچ یک سرویس پخش ویدیوی زنده است و این امکان را به کاربران می‌دهد تا به طور زنده به پخش محتوای موردنظر خود بپردازند.غالب این محتوا را گیمینگ و گفتگوی استریمرها تشکیل می‌دهد.توییچ با حدود 4میلیون کاربر و 15میلیون بازدید روزانه پربازدید ترین سرویس لایو است و امکان کسب درآمد از طریق آن وجود دارد.در ادامه به بررسی راه‌های کسب درآمد توییچ می‌پردازیم.

توییچ

دونیت(Donate)

یکی از ساده‌ترین راه‌های کسب درآمد از توییچ دونیت است.در این روش،مخاطب مبلغی دلخواه به تولیدکننده محتوا اهدا می‌کند.کاربران ساکت ایران که به شبکه پرداخت ارزی دسترسی ندارند از طریق شبکه شهاب می‌توانند به استریمر،دونیت کنند.

بیت‌ها(Bits)

بیت‌ها نوعی واحد پولی مختص توییچ هستند که از ‌طریق آن می‌توانید به استریمر،دونیت کنید.بیت‌ها در بسته‌های صدتایی به بالا قابل خرید هستند و هر بیت معادل یک سنت است.تهیه بیت تنها به وسلیه پرداخت ارزی ممکن است.

اشتراک(Subscribe)

سومین روش کسب درآمد از توییچ،فروش اشتراک استریمر است.با این سرویس کاربران می‌توانند با پرداخت مبلغی اشتراک ماهیانه استریمر را خریداری نموده و از خدمات ویژه آن بهره‌مند شوند!

برنامه‌های جانبی

اگر تعداد مخاطبان و محتوای استریمر به حد کافی رسید،وی می‌تواند به برنامه affiliate بپیوندد و از طریق مشترکان خود و سیستم تشویق،از محتوای خود کسب درآمد کند.دیگر برنامه‌ای که به این منظور وجود دارد برنامه Twitch Partner Program است که با رسیدن استریمر به استانداردهای لازم،کسب درآمد برای وی ممکن می‌شود.

اسپانسرینگ

استریمر می‌تواند با جذب اسپانسر علاوه‌بر کسب درآمد مستقیم از توییچ،درآمد مازادی نیز کسب کند.

فروش محصولات

این روش در بین استریمرهای پرمخاطب رایج است.استریمر با معرفی محصولات خود اقدام به فروش و کسب درآمد می‌کند.

برای نقد کردن درآمد ارزی توییچ خود با ما در تماس باشید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *