کسب درآمد از یوتیوب 

هر 1000 تبلیغ در گوگل ادموب چقدر درآمد دارد؟
ژوئن 14, 2021
درآمد از طریق بازی
کسب درآمد از بازی
ژوئن 20, 2021

کسب درآمد از یوتیوب 

کسب درآمد از یوتیوب

کسب درآمد از یوتیوب برای ایرانی ها کمی دشوار اما بسیار عالی است. یکی از خوبی های Youtube برای ایرانیان کسب درآمد به صورت دلار است که با وضعیت فعلی بسیار مفید خواهد بود.ما در این مقاله به کسب درآمد از یوتیوب از طریق بازدید ویدئوها میپردازیم و سعی می کنیم تمامی نکات از جمله مشکلات کسب درآمد از یوتیوب در ایران را نیز بگوییم. در ادامه نیز به شما خواهیم گفت که با هابفار چطور می توانید درآمد خود را در ایران نقد کنید.

کسب درآمد از یوتیوب

تعرفه درآمد از یوتیوب

اولین سوالی که پیش می آید این است که یوتیوب به ازای هر بازدید چقدر پول می دهد.

به طور دقیق نمیتوان گفت که این میزان چقدر است؛ یوتیوب به ازای هر ۱۰۰۰ بازدید حدودا بین ۱ تا ۲ دلار به شما پول می دهد. اما به این موضوع دقت کنید که یوتیوب در ازای دیدن تبلیغ های ویدئو شما پول می دهد. گاهی اوقات بیننده هنگام نمایش تبلیغ چند ثانیه فیلم را رد می کند تا تبلیغ نمایش داده نشود. یا گاها فیلم را دانلود می کند و از ابزارهای مسدودکردن تبلیغ استفاده می کنند. در این صورت یوتیوب برای این بازدیدها به شما پولی پرداخت نخواهد کرد.

شاید با خود بگویید این مبلغ ناچیز و کم است اما اجازه دهید با جزئیات بیشتری توضیح دهیم. حتما دیده اید که اکثر فیلم ها حداقل دو تبلیغ دارند، شما می توانید چندین تبلیغ را در فیلم خود قرار دهید. ۱۰۰۰ بازدید که بالاتر گفته شد، فقط برای یک تبلیغ است، اما اگربه طور مثال ۴ تبلیغ در ویدئو خود قرار دهید، یوتیوب در ازای هر ۱۰۰۰ بازدید حدودا بین ۴ تا ۸ دلار به شما پول می دهد. اگر هر فیلم شما تقریبا ۱۰۰ هزار بازدید داشته باشد و ۴ تبلیغ در آن قرار دهید، در ازای هر فیلم تقریبا ۴۰۰ دلار درآمد خواهید داشت، دقت کنید در ازای هر یک فیلم!

نکته ای که وجود دارد این است که یوتیوب بابت فیلم های علمی بیشتر پول می دهد. در صورتی که بتوانید فیلم های آموزشی جذاب و پرمخاطب تولید کنید، درآمد شما از سایرین بیشتر است.

درآمد یوتیوب

شرایط درآمدزایی یوتیوب

برای اینکه یک کانال بتواند کسب درآمد کند، یوتیوب یکسری شرایط دارد . اگر شما قصد کسب درآمد از یوتیوب را دارید باید این شرایط را داشته باشید. شما باید ۱۰۰۰ مشترک (Subscribe) و ۴۰۰۰ ساعت نمایش فیلم داشته باشید. به این موضوع دقت داشته باشید که شما باید در ۱ سال اخیر این آمار را داشته باشید و ۱۲ ماه گذشته برای یوتیوب ملاک است. یعنی برای فعال شدن قابلیت کسب درآمد از یوتیوب باید در ۱۲ ماه اخیر، هزار سابسکرایب و ۴ هزار ساعت نمایش داشته باشید. به دست آوردن ۴ هزار ساعت نمایش راحت تر از ۱۰۰۰ مشترک است، شما باید تمرکز اصلی تان را بر روی رسیدن به هزار مشترک بگذارید.

بعد از اینکه شرایط بالا را داشتید، می توانید به یوتیوب استودیو خود مراجعه کنید و درخواست بررسی دهید، بعد از بررسی و تایید کانال شما توسط یوتیوب، شما می توانید کسب درآمد خود را آغاز کنید و برای فیلم های خود تبلیغ بگذارید.

اگر کانالی دارید که ویژگی بالا را دارد ولی نمی توانید در قسمت پیمنت متد باید چه کاری انجام دهید،وقت را هدر ندهید و همین حالا با کارشناسان ما در هابفار از طریق فرم تماس با ما ارتباط بگیرید. هابفار این مشکل را به آسانی برای شما حل خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *